• Doğrudan Satış Nedir?
  Doğrudan Satış, bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının veya hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, işyerinde veya bir satış noktası olmayan bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleşmesidir.
 • Kimler Forivia Temsilcisi olabilir?
  18 yaşını doldurmuş bütün T.C. vatandaşları temsilci başvuru formlarını doldurduktan sonra FORIVIA ailesine katılabilir ve fırsatlar dünyasına adım atabilir.
 • Nasıl FORIVIA Satış Temsilcisi olabilirim?
  Temsilci Başvuru Formunu doldurarak temsilci olabilirsiniz. Firmamız size girdiğiniz irtibat bilgileri ile ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir.
 • İnternet sitesinden kimler alışveriş yapabilir?
  İnternet sitemizden sadece kayıtlı FORIVIA Satış Temsilcileri alışveriş yapabilir.
 • Her ay minimum sipariş zorunluluğu var mı?
  Hayır, FORIVIA Satış Temsilcisi olmak için her ay minimum sipariş verme zorunluluğu yoktur.
 • Kargo ödemelerini kim yapar?
  FORIVIA 100 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo bedelini karşılar. Fakat bu tutarın altında olan siparişlerde Kargo Ücreti Satış Temsilcisi tarafından ödenir.
 • Teslimat süresi ne kadardır?
  Siparişlerinizin ödemelerini yaptıktan sonra en geç üç iş günü içerisinde ürünleriniz kargo ile adresinize teslim edilir.
 • Primlerimi nasıl öğrenebilirim?
  Prim bilgilerinizi internet sitemizden Temsilci Girişi yaparak öğrenebilirsiniz. Her ayın prim tahakkuku bir sonraki ayın 10. günü SMS (Kısa Mesaj) ile vermiş olduğunuz cep telefonuna iletilecektir. Örnek: Ocak ayı için prim ödemeleri Şubat ayının 10. gününde hesaplanır. Ayrıca içinde bulunduğunuz (kazanacağınız) veya geçmiş aylarda kazandığınız primleri her an internet sitemizden Temsilci Girişi yaparak Primlerim bölümünden öğrenebilirsiniz.
 • Ödemelerimi nasıl yapabilirim?
  Ödemelerinizi sipariş numaranız ile birlikte Garanti Bankası veya Posta Çeki hesabımıza yapabilirsiniz. İnternetten yapılan siparişlerde ödemelerinizi bütün kredi kartlarıyla yapabilirisiniz. İstanbul’da bulunan merkezimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
 •  Primlerimi nasıl alabilirim?
  Başlangıç setinde yer alan Ödeme/Prim Bilgi Formunu doldurarak lütfen bize ulaştırınız. Prim ödemeleri her ayın 10. iş gününde hesaplanarak kısa mesaj ile kayıtlı cep telefonunuza prim bilgisi olarak gönderilir. Hak ettiğiniz primleri en hızlı şekilde alabilmek için lütfen Garanti Bankası hesabınızı bildiriniz. Garanti Bankası hesabınız yoksa size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek bir hesap açtırabilirsiniz. Diğer banka hesaplarınıza primleriniz yatırılırken EFT ve Havale masrafı kesilebilir. Hesap bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde aşağıdaki örnekte olduğu gibi merkezimize bildiriniz. Her Satış Temsilcisi sadece kendi prim ödemelerini alabilir, alt grubunda yer alan Temsilcilerin prim ödemelerini alamaz.